تماس با ما

به نام خالق هستی

کوهنوردی یکی از ورزش‌ها از زیر مجوعه فعالیت های تفریحی است. برای عده ای دیگر نیز کوهنوردی به عنوان شغل اصلی یا جزوی از شغل اصلی است.کوهنوردی می‌تواند به صورت راهپیمایی، کوه روی، کوهپیمایی و صعود به قلل مختلف و یا صخره‌نوردی انجام گیرد.

با توجه به وضعیت جغرافیایی ایران و دارا بودن قلل و کوه های سر به فلک کشیده میتوان گفت دارای استعداد خدادادی برای ورزش کوهنوردی است . خوشبختانه در حال حاضر جوانان ایرانی علاقهی خاصی به این ورزش دارند و شاهد رشد و توسعه ی آن در کشور هستیم.

جدای از مفرح بودن این رشته ی ورزشی یا تفریحی, خطرات خاص آن هم در کمین کوهنوردان و دوست داران آن میباشد. و داشتن تجهیزات مناسب و کارآمد گزینه ای مناسب جهت کاهش حداکثری این خطرات است. به این منظور برآن شدیم تا مجموعه ای از ابزار آلات و تجهیزات کوهنوردی را در قالب سایت برای عزیزان کوهنورد تهیه کنیم.

فروشگاه اینترنتی کوه نماد سعی نموده تا تجهیزاتی را که از کیفیت بالایی برخوردارند را در اختیار همنوردان قرار دهد. کلیه محصولات عرضه شده دارای گارانتی می باشند و در صورت هرگونه مشکل و مغایرت با محصول خریداری شده, مشتریان گرامی میتوانند درخواست خود را به بخش پشتیبانی سایت ارایه نموده.

از طریق راه های ارتباطی زیر خوشحال می شویم

جوابگوی سوالات شما در مورد فروشگاه اینترنتی کوه نماد باشیم.

Koohnamad
نشانی

کردستان - سقز- خیابان شکوفه - تهیه و توزیع کوه نماد

تلفن

08736298263

ایمیل

Koohnamad@gmail.com

یک پیام برای ما ارسال نمایید